Kursy języków obcych:
Angielski, Hiszpański, Włoski, Francuski
"Let's Speak" - Kraków Ruczaj.

konwersacje

Konwersacje z lektorem, angielski przez Skype.

kursy językowe

angielski, hiszpański, włoski, francuski, niemiecki - wszystkie poziomy!

kursy dla firm

Kraków, Wieliczka
Dojeżdżamy do klienta!

KURSY SEMSTRALNE!!

Nowy semestr czas zacząć! Zapisz się do 15.09 a otrzymasz 10% zniżki na wybrany kurs!

Więcej informacji o kursach

INTENSYWNY KURS WEEKENDOWY!!

Zapoznaj się z ofertą Naszych kursów weekendowych:
Kurs weekendowy z języka hiszpańskiego

Kontakt

"Let's Speak" - Szkoła Języków Obcych
Kraków Ruczaj
tel. 514 490 852
biuro@letsspeak.pl
skype: letsspeakplPorozmawiaj z nami przez Skype

Kursy Językowe

Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Szkoła Języków Obcych LET’S SPEAK prowadzi kursy z języków: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne (z możliwością dojazdu do klienta), jak i zajęcia grupowe w siedzibie szkoły ( Kraków, Ruczaj ).

Szkoła Języków Obcych LET’S SPEAK zaprasza na trzy rodzaje kursów:

Kursy językowe ogólne:

Kursy ogólne prowadzone są na bazie podręcznika i wspomagane są materiałami dodatkowymi. Celem kursu jest rozwój wszystkich umiejętności językowych tj. mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Elementy gramatyki wprowadzane są zgodnie z programem, jakkolwiek czas podczas lekcji wykorzystywany jest przede wszystkim na rozwój umiejętności komunikacji w języku obcym. Kursy te skierowane są głównie do dzieci i młodzieży, ale posiadamy tez ofertę dla słuchaczy dorosłych.

Kursy językowe egzaminacyjne:

Kursy te maja na celu przygotowanie ucznia do konkretnego egzaminu.

  • Przygotowujemy do egzaminów Cambridge tj., PET, FCE, CAE, CPE oraz TOEFL.

  • NOWOŚĆ-kurs do egzaminu gimnazjalnego!

Ponieważ od 2009 roku Egzamin gimnazjalny z języka obcego jest obowiązkowy szkoła LET’S SPEAK opracowała specjalny kurs językowy przygotowujących uczniów pod kątem tego egzaminu. Program kursów jest zgodny z podstawą przedmiotową zatwierdzona przez MEN. Dużo czasu poświęcone jest na rozwiązywanie ćwiczeń pojawiających się na egzaminie. W trakcie każdego kursu organizowany jest egzamin próbny, oceniany zgodnie z wytycznymi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

  • Kursy maturalne – poziom podstawowy oraz rozszerzony.

Zajęcia odbywają się od końca września do końca kwietnia. Obejmują ćwiczenia z kształcenia słuchu, rozumienia tekstu czytanego, budowania wypowiedzi pisemnej, kształcenia sprawności mówienia oraz gramatyki. Przygotowują młodzież pod kątem egzaminu maturalnego, ale również swobodnej komunikacji w języku angielskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim czy niemieckim.

Konwersacje:

Kursy te nastawione są na rozwój umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym. Program kursu każdorazowo dopasowany jest do grupy / osoby indywidualnej i bazuje głownie na materiałach dodatkowych. Czas przeznaczony na lekcję wykorzystywany jest maksymalnie na aktywną konwersację.