Kursy języków obcych:
Angielski, Niemiecki, Włoski, Francuski
"Let's Speak" - Szkoła Języków Obcych.

konwersacje

Przełam z Nami barierę mówienia!

kursy językowe

Wszystkie poziomy zaawansowania!

kursy dla firm

Dojeżdżamy do klienta!

kontakt

Szkoła Języków Obcych
"Let's Speak"
tel. 0 514 490 852
tel. 0 696 081 551
biuro@letsspeak.pl
skype: letsspeakplPorozmawiaj z nami przez Skype

 

Pracuj dla Nas!
Jako wciąż rozwijająca się szkoła językowa poszukujemy wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego.
Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z naszymi wymaganiami i zgłoś się.
Czekamy na Twoje CV!

O Szkole

Dowiedz się więcej o naszej szkole.

W szkole LET'S SPEAK na naszych grupowych i indywidualnych kursach językowych kładziemy szczególny nacisk na konwersacje oraz zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Kursy prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych i przygotowanych pod kątem metodycznym nauczycieli.

Ze względu na duże zainteresowanie naszych klientów nie tylko nauką języka angielskiego poszerzyliśmy w tym roku Nasza ofertę o kursy języka niemieckiego, francuskiego oraz włoskiego!!!

Metoda nauczania:

Lektorzy Let's Speak efektywnie łączą różne metody nauczania. Obok tradycyjnych metod nauczania ( w oparciu o programowe podręczniki) LET'S SPEAK dobiera metodę najbardziej efektywną dla danej osoby w zależności od preferencji.

Obecnie sprawdza się metoda komunikacyjna, nastawiona na praktyczne umiejętności porozumiewania się w środowisku anglojęzycznym. W metodzie tej wykorzystywane są materiały autentyczne, gry i scenki komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce, zwłaszcza wśród dzieci.

Program nauczania

LET'S SPEAK wykorzystuje podręczniki do nauki języka angielskiego sprawdzonych wydawnictw takich jak Oxford University Press, Macmillan, Cambridge University Press i Pearson Education - Longman.

Podręczniki dobierane są wspólnie z uczniami zgodnie z ich oczekiwaniami oraz wyznaczonymi celami do osiągnięcia w nauce.

W LET'S SPEAK każdy program jest dopasowany indywidualnie do potrzeb ucznia!