Opinie klientów

Sprawdź co sądzą o nas nasi uczniowie

Łukasz B.
Naukę języka angielskiego przez Skype wybrałem ponieważ chciałem realizować zagadnienia, które są mi potrzebne w obecnej pracy zawodowej. Drugim ważnym powodem wyboru tej metody nauki to możliwość uczestnictwa w lekcji niezależnie gdzie jestem, muszę mieć tylko dostęp do internetu i Skype. Jasne i zrozumiałe wyjaśnienia poszczególnych tematów oraz konwersacja z lektorem sprawiła że moja wiedza językowa w widoczny sposób poprawiła się. Takiego poziomu komunikacji nie byłem w stanie osiągnąć w tradycyjnej szkole językowej. Obecnie dzięki lektorowi coraz odważniej piszę e-maile oraz uczestniczę w rozmowach z moimi kolegami z zagranicy.
Damian B.
Lekcje przez Skype sprawdzają się idealnie w mojej sytuacji – po kilkunastu konwersacjach czuję ogromną poprawę w rozmawianiu po angielsku, jest to świetny sposób na przełamanie blokady, która u mnie występowała przez długi czas. Tematy dyskusji są bardzo zróżnicowane, co pozwala na rozwijanie słownictwa z różnych kategorii. Pani Ania zawsze jest świetnie przygotowana do rozmowy, pomaga gdy brakuje jakiegoś konkretnego wyrażenia - od razu wpisuje na Skype nowe słowa oraz sformułowania bliskoznaczne. Korekta dokonywana jest najczęściej na końcu wypowiedzi zawierającej błąd, nie występuje przerywanie po każdej próbie szukania słowa, a Prowadząca pozwala spróbować przypomnieć sobie pasujące określenie samodzielnie. Niezwykle istotne ...
Iza Ł
Dzięki regularnym lekcjom online (via Skype):• oszczędzam czas• płacę za lekcje tylko wykorzystane• mam bezpośredni kontakt z lektorem , mogę dowolnie rozmawiać , gdzie inne osoby mi nie przeszkadzają• lekcje układam w bardzo dowolnej porze dogodnej dla obu stron.
Lila Z.
Gorąco polecam naukę języków obcych przez Skype. Lekcje, ich tematyka i poziom trudności, są dopasowane do moich potrzeb. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Lektorem mogę skupić się na tych zagadnieniach, które stanowią dla mnie problem lub, które najbardziej mnie interesują. Nie tracę czasu na dojazdy, nie muszę wychodzić z domu żeby uczestniczyć w lekcji. To bardzo elastyczna i wygodna forma nauki.
Pana Sławka mogę opisać jako bardzo komunikatywną , sympatyczna osobę i zaangażowanego w prace nauczyciela, który potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb ucznia, proponując wiele różnych narzędzi do nauki.